+38 (097) 815 98 94

Блог

Монтаж котельні Обухівка - тепловий насос LG


Сьогодні ми хочемо розповісти про монтаж котельні у смт Обухівка, що знаходиться в Дніпропетровській області. Ця котельня була побудована на основі теплового насоса LG Therma V та газового конденсаційного котла Vaillant.

Перш за все, дозвольте трохи розповісти про тепловий насос LG Therma V. Це сучасне обладнання, що використовує відновлювальні джерела енергії - тепло повітря навколишнього середовища. Таким чином, тепловий насос економно використовує енергію, зменшуючи витрати на опалення та гаряче водопостачання.

Також у котельні встановлено газовий котел Vaillant. Це надійне та ефективне обладнання, що дозволяє використовувати газ як джерело енергії. Котел Vaillant має високе КПД та може забезпечити опалення та гарячу воду для будинків різного розміру.

Перемикання між джерелами тепла відбувається автоматично, без участі користувача.

Монтаж котельні був проведений нашими фахівцями з великим досвідом роботи у галузі опалення та кондиціонування. Вони ретельно підібрали необхідне обладнання та професійно встановили його, забезпечивши високу якість та надійність роботи котельні.

Ця котельня дозволяє ефективно використовувати різні джерела енергії та забезпечує надійне опалення та гарячу воду приватного будинку у смт Обухівка.

Внутрішній блок LG Therma V та газовий котел Vaillant

Зовнішній блок теплового насосу LG Therma V


Інше котельне обладнання: насосні групи, бойлер та буферна ємність


До котельні також входять три насосні групи: дві для теплої підлоги та одна для радіаторного опалення. Перемикання котельні на приготування гарячої води виконується автоматично за домомогою трьохходового клапану. Для розморожування зовнішнього блоку теплового насосу LG Therma V радимо завжди встановлювати буферну ємність. На даному об'єкті встановлена буферна ємність Drazice, об'ємом 100 літрів. Бойлер, для приготування гарячої води, також використали від бренду Drazice, об'ємом 250 літрів. Також до комплектації котельні входять розширювальні баки, запірна арматура, тощо.


Замовити монтаж котельні в смт Обухівка можливо за телефоном (097) 815 98 94. Виконуємо професіональний монтаж теплових насосів та газових котлів у Дніпропетровській області.

Більше фото та відео можна знайти на наших сторінках у соц. мережах:

    


Оформить заказ

Данные о покупателе

Данные о товаре

7800